strona główna mapa strony kontakt
O firmie O firmie

O nas

Certyfikaty

Polityka jakości

O nas O nas

Szanowni Państwo!

Zborowska Wytwórnia Koncentratów Spożywczych "Modus" jest producentem koncentratów spożywczych, mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych.

Założona w 1991 roku przez Krzysztofa Piechockiego firma "Modus" oferowała Klientom unikatową na polskim rynku przyprawę uniwersalną KULINAR oraz konfekcjonowane przyprawy typu majeranek, pieprz, papryka, oregano, bazylia. Stopniowo asortyment wzbogacony został o zupy, sosy, desery (galaretki, kisiele, budynie), mieszanki przyprawowe w opakowaniach detalicznych jak i dużych opakowaniach gastronomicznych. Nasze produkty detaliczne Klient może kupić w sieci handlowej hurtowni STOKROTKA, SPECJAŁ, EUROCASH  oraz w sklepach rynku lokalnego.

Produkty eksportujemy do USA, Kanady,Irlandii, na Białoruś i Ukrainę. Zaopatrujemy również  służby więzienne.

Firma "Modus" posiada certyfikat BRC Global Standard for Food Safety który jest dowodem poziomu kompetencji w zakresie systemu HACPP,  higieny oraz bezpieczeństwa i jakości żywności. Wysoką jakość produktów oraz przestrzeganie procedur produkcyjnych potwierdziły niezależne certyfikujące białoruskie i ukraińskie służby sanitarne dopuszczające produkty do sprzedaży na swoich rynkach.

Ofertę naszą kierujemy do następujących segmentów rynkowych:

 • sklepów i sieci detalicznych, hurtowni spożywczych
  - koncentraty obiadowe i koncentraty deserów w proszku, sosy, przyprawy jednorodne, mieszanki przyprawowe, dodatki do żywności, produkty mączno-ziemniaczane w proszku (pyzy, kopytka, kluski śląskie, placki ziemniaczane),
 • cateringu, małej gastronomii
  - koncentraty obiadowe i koncentraty deserów w proszku, buliony, produkty mączno-ziemniaczane w proszku (pyzy, kopytka, kluski śląskie, placki ziemniaczane), naturalne przyprawy, mieszanki przyprawowe, dodatki do żywności,
 • zakładów przemysłu mięsnego, producentów wyrobów garmażeryjnych
  - posypki, mieszanki smakowe, wzmacniacze smaku, mieszanki przyprawowe,
 • zakładów przetwórstwa rybnego
  - posypki, wzmacniacze smaku, mieszanki przyprawowe,
 • zakładów cukierniczych i piekarniczych
  - mieszanki do wypieku chleba, nadzienia cukiernicze, ciasta w proszku, dodatki do pieczenia ciast,
 • zakładów drobiarskich
  - posypki, wzmacniacze smaku, mieszanki przyprawowe.

Zapraszamy do współpracy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © MODUS 2009
Wykonanie: JAN.net